Sandalye için Adresiniz Özek Mobilya

0
880

sallanan-sandalye-2

Merhaba değerli okurlar, biz Özek Mobilya ünvanıyla faaliyet gösteren bir firmayız. Her türlü sandalye satışı ve imalatı firmamızda gerçekleştirilmektedir. Ahşap sandalye esas üretimi teşkil etmekle birlikte bahçe sandalyesi, ofis sandalyesi, retro, tonet sandalye ve sallanan sandalye gibi aklınıza gelecek çok çeşitli sandalyeleri işletmemizde bulabilirsiniz.

Sektörde 30 yılı aşan faaliyetimiz evvela geleneksel ev mobilyaları yapmakla başladı, ardından ilerleyen yıllar bizi ülkemizde daha iyi yapılabileceğini düşündüğümüz sandalye alanına yöneltti. Mobilya üzerindeki birikimlerimizi ahşap sandalye üzerinde değerlendirdik ve oldukça iyi sonuçlar aldığımızı fark ettik. Daha sonra bunu sandalyenin diğer kolları izledi örneğin sallanan sandalye.

lake-tornali-sallanan-sandalye-2

Sandalye müşterilerin gözünde basit bir ürün gibi düşünülebilir. Ama gerçek öyle değildir. Ağacın seçilmesinden sandalyenin boyanmasına kadar meşakkatli bir sürü aşamadan geçer. Bu basamakların her birinde son derece titiz davranmak gereklidir ki kaliteli ve estetik bir sandalye ortaya çıksın. Aynı zamanda üretim iktisadi bir şekilde yapılmalı ki sonunda sandalye fiyatları makul bir seviyede kalsın ve çok sayıda müşteriye ulaşılabilsin.

Bunun yanında dayanıklılık da çok esaslı bir konudur. Görünümün güzel olmasının yanı sıra mukavemeti de yüksek olmalı ki yıllarca kullanılabilmeli. Yazımızda bahsettiğimiz tüm hususlara sadık kalabilmek için büyük bir özen gösteriyoruz. Bu tabii kolay bir husus değil. Bunu sağlayabilmek için evvela iyi bir ekibe sahip olmanız gerekir. Ardından bu ekibi sevk edecek basiretli idareciler ve en nihayetinde de yüksek teknolojili makinelere sahip olmanız gerekir. Tüm bunları bir araya getirebildiğiniz takdirde siz her türlü sandalye modellerini uygun fiyata üretebilir ve tüm dünyaya satabilirsiniz.

Sandalyelerimizi görmek için www.ozekmobilya.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Adresimiz: Marangozlar Sanayi, Başkışla Sk. No 79 Selçuklu, Konya. Sizi de bir çay içmeye bekleriz.

Bir önceki yazımızda , bir sonraki yazımızda ise tarifleri verilmektedir. Tariflerde kullanılan ölçüler

Tarimizi beğendiyseniz bize destek olmak için paylaşım yapabilirsiniz.

Yorumu gönder