Her Bilgisayarda Bulunması Gereken Programlar

0
604

Günümüzde bilgisayarlara veya telefonlara yazılım yüklememiz gerektiği zaman, direkt olarak “şu siteden indireyim” fikri gelmez. Çünkü her programı, her uygulamayı bünyesinde barındıran site sayısı çok azdır. Bir elin parmaklarını geçmeyecek bu sitelerden bir tanesi de  kuşkusuz dostindir.com adresi olmaktadır.

Uzun bir süreden beri faaliyette olan ve binlerce yazılımı tek bir çatı altında toplamayı başaran site, her gün piyasaya yenü sürülen programları da bünyesine katmaktadır. Güvenlik programlarından sohbet programlarına kadar onlarca alanda faaliyetini sürdüren servis, ücretsiz ve kullanıcı dostu olmasından dolayı en çok tercih edilen sitelerden birisidir.

Program indirmek isteyenlerin girdiği bu adresin sol kısmında genel kategoriler bulunurken sağ tarafta ise “Çok İndirilenler” menüsü mevcuttur.

Her Bilgisayarda Bulunması Gerekenler

Yeni bir bilgisayar aldınız veya eski bilgisayarınıza format atmanız gerekti. Şimdi yapmanız gereken ise cihazınızda bulunması gereken ise  program indirerek yüklemek. Dostindir.com her bilgisayarda muakkak bulunması gereken yazılımları bir araya getirerek sizlere sunuyor. Winrar, IDM, Microsoft Office ve aklınıza gelebilecek tüm yazılımlara tek bir tıklama ile anında ulaşabilirsiniz. Aynı durumun mobil cihazlarda, Android ve iOS’ta da geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Oyun Yamaları ve Modları

Program indirme sitesi olmasına rağmen kullanıcılarına her alandan destek vermeyi amaçlayan serviste ayrıca oyunseverler için yama ve oyun modları bulunmaktadır. Güncel ve herkes tarafından kullanılabilecek bu tarz dosyaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanım talimatlarına da ulaşarak rahatlıkla oyununuzu şekillendirebilirsiniz.

Binlerce Mobil Uygulama Sizlerle

Onlarca kategorideki mobil uygulamayı tek bir çatı altına getiren ve Symbian, iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemlerine göre kategorize eden Dost İndir, tüm bu uygulamaları da ücretsiz olarak sunmaktadır. Uygulama marketlerinde ücretli olarak bulduğunuz veya ücretsiz olmasına rağmen güvenemediğiniz yazılımlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve dostindir.com üzerinden bu tarz uygulamaları indirebilirsiniz.

Loto Oyna!

Sol menüde yer alan “Loto Oyna” seçeneği ile kendi ayarlayacağınız sisteme göre Sayısal Loto, Süper Logo oynamanız mümkündür. Kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için böyle bir ekstrayı bizlere sunan sistem her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir!

Bir önceki yazımızda , bir sonraki yazımızda ise tarifleri verilmektedir. Tariflerde kullanılan ölçüler

Tarimizi beğendiyseniz bize destek olmak için paylaşım yapabilirsiniz.

Yorumu gönder