2016 Tesettür Abiye ve Tesettür Elbise Modelleri

0
1204

Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte davetler ve düğün sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı. Davetlilerin, birbirlerinden daha şık olmak ve dikkat çekmek için şimdiden arayışlara başladıklarını söyleyebilirim. Özellikle bayan davetliler, bu sezon tesettür giyimin moda elbiselerine göz gezdirmeyi ihmal etmiyorlar.

1

Tesettürlü hanımların özel davetlerde tesettür abiye ve tesettür elbise modellerini bir hayli tercih ettiklerini biliyorum. Bundan dolayı bu yazımda 2016 tesettür abiye modellerine değineceğim. Bu sezonun abiye ve elbise modelleri her bütçeye hitap ettiği için kolaylıkla aradığınız modelleri bulabilirsiniz.

2

Tesettür giyim markaları, geçtiğimiz sezonda beden konusunda yaptıkları hatayı bu sene tekrarlamayarak ‘ her beden için bulunan tesettür abiye modellerini piyasaya sürdüler. Aynı zamanda bahar aylarının yaklaşmasından dolayı 2016 tesettür abiye ve tesettür elbise modellerinde daha çok canlı renkleri tercih etmişler.

3

Markalar, her sezon olduğu gibi tesettür elbise modellerinde payet işlemeleri, danteli ve şifonu eksik etmemiş. Bu sezon klasik renkleri çok fazla tercih etmemişler. 2016 abiye modellerinde renk cümbüşü ile tesettür modasına yenilik katmak istemişler gibi gözüküyor.

4

Tasarımcılar tesettür abiyenin yeni kreasyonlarında genel olarak ne yapmışlar:

  • Mavi, yeşil, gümüş ve gold taşlar ile tesettür abiye ve elbise modellerine parıltı katarak detaylandırmışlar.

 

  • Her sezon olduğu gibi şifon ve dantel modelleri eksik etmemişler.

 

  • Büyük beden tesettür abiye modelleri üreten markalar, omuzları odak nokta göstererek pelerin ve püsküllerin kullanıldığı tesettür abiye çeşitlerini ortaya koymuşlar.

 

  • Üç boyutlu detayları ve işlemeleri kullanarak tesettür abiye elbise modellerinde zarif ve asil bir görüntü ortaya koymaya çalışmışlar.

 

2016 yılının birbirinden şık tesettür abiye ve elbiselerine alyadua.com üzerinden ulaşabilir ve gönül rahatlığıyla siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımızda , bir sonraki yazımızda ise tarifleri verilmektedir. Tariflerde kullanılan ölçüler

Tarimizi beğendiyseniz bize destek olmak için paylaşım yapabilirsiniz.

Yorumu gönder