Erkek Küpe Modelleri

0
633

Neredeyse her kültürde olduğu gibi küpeye de ilk olarak Mısırlılar da rastlanıyor. İlk olarak kadınların kullanmış olduğu küpeler daha sonra ki dönemlerde erkek modasında da yaygınlaşıyor. Küpe, bir erkeği toplum içinde daha görünür kılıyor ve uzaktan fark edilmesini sağlıyor. Her aksesuar da olduğu gibi erkek küpe modelleri de oldukça fazla bunlardan birisi de pırlanta küpeler bu tür küpeler erkek kolye modelleri ile kullanırsanız, toplum içinde ilk göze çarpan kişi de olmuş olursunuz.

Erkekler eski çağlardan beri birçok aksesuar kullanırdı. Orta çağda aksesuar kullanımı yalnızca kravat iğneleri ve kol düğmeleriyle sınırlı idi. Daha sonraki dönemlerde ise erkekler pantolon askısıküpe, kolye gibi aksesuarları da kullanmaya başladı. Erkek küpe modelleri sadece pırlanta küpeler ile sınırlı değil elbette halka küpe veya pimli küpeler kullana bilir, hatta kendinize özgü küpeler de takabilirsiniz. Küpe takarken akıllarda oluşan en büyük soru ve yanılgı olan soru ise tek kulağa mı, yoksa ikisine birden mi takmak daha doğrudur? Sorusudur.  Bunun cevabı yine sizler oluyorsunuz eğer iki kulağınıza takmak biraz fazla gösterişli geliyorsa, tek kulağı tercih etmenizi öneriyoruz.  Eğer önemli bir davete gidiyorsanız pırlanta küpe takmalı, günlük yaşamınızda ise bu tercih edeceğiniz küpe modeli size kalmıştır ister pırlanta ister halkalı isterse de pimli küpe kullanabilirsiniz.

Küpe kullanırken altın küpe modeli kullanan erkekler her zaman daha ilgi çekici olmuşlardır. Gümüş küpe modeli tercih eden erkekler ise daha çok gündelik hayatta kullanmayı tercih etmiş olup, toplumda daha az fark edilmişlerdir. Anlatmış olduğumuz bu küpe modelleri ve binlerce erkek kolye  modelleri için Türkiye’nin en hızlı gelişen e- ticaret sitesi olan “Modalarda.com” adresinden kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda , bir sonraki yazımızda ise tarifleri verilmektedir. Tariflerde kullanılan ölçüler

Tarimizi beğendiyseniz bize destek olmak için paylaşım yapabilirsiniz.

Yorumu gönder